VAS خدمات ارزش افزوده2019-08-10T06:03:27+00:00
VAS

سرویس های ارزش افزوده VAS

VAS :شرکت انتقال داده های آسیاتک ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در سراسر کشور، با همکاری شرکتها و مجموعه های بنام ، معتبر و پیشرو در زمینه های مختلف از جمله حوزه های آموزشی، خدماتی، فرهنگی و… اقدام به ارایه خدمات و امکانات ویژه به مشترکین خود نموده است.

این خدمات بسته به نوع توافقات صورت گرفته با شرکت های همکار، شامل تخفیفات ویژه ای خواهد بود که در بازه های زمانی مختلف و با هدف بالا بردن سطح رضایتمندی مشترکین آسیاتکی و استفاده از خدمات و سرویس های کاربردی و روزمره با تخفیفهای منحصر بفرد و اختصاصی خواهد بود.

همچنین آسیاتک با همکاری سایرشرکت های ارائه دهنده سرویس  VODو IPTV  این امکان را فراهم آورده است تا کاربران در هر لحظه از تماشای آنلاین هزاران فیلم سینمایی ، سریال ، موسیقی، مستند هیجان انگیز و … بهره مند گردند. لذا با انتخاب خدمات هرکدام از سرویس دهندگان همکار آسیاتک که در ذیل معرفی شده اند می توانید سرویس مورد نظر خود را دریافت نمائید.

شایان ذکر است فقط مشترکین سرویس های ADSl  و OWA (وایرلس اشتراکی) آسیاتک امکان بهره مندی از ترافیک رایگان سرویس های VOD را دارند.

رسانه های تصویری / تعاملی / صوتی

قابل ارائه در سراسر کشور

تماشاخونه، سرویس VOD اختصاصی آسیاتک

تخفیف ها

بیش از 16 شرکتها و مجموعه های به نام

شرکت انتقال داده های آسیاتک ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در سراسر کشور

آکادمی آموزشی

تخفیف ویژه مشترکین آسیاتک

پراوید

عصر شبکه

تماشاخونه، سرویس  VOD اختصاصی آسیاتک برای تماشای آنلاین جدیدترین فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و سریال‌های خارجی ا‌ست که دسترسی علاقه‌مندان را به مجموعه‌ی کاملی از هزاران فیلم و سریال امکان‌پذیر می‌کند. بسیاری از این فیلم‌ها و سریال‌ها به طور اختصاصی و تنها در تماشاخونه قابل مشاهده است .این امکان برای مشترکین سرویس های ADSL و OWA  آسیاتک فراهم شده است از محتوای جذاب و دیدنی اپلیکیشن و وب سایت تماشاخونه به آدرس  www.tamashakhoneh.ir  بدون مصرف ترافیک بهره مند شوند .

آسیادی ال 100%رایگان
فیلیمو 100%ترافیک رایگان
نماوا 100%ترافیک رایگان
آفرینک 100%ترافیک رایگان
سینما مارکت 100%ترافیک رایگان