طراحی وب سایت

/طراحی وب سایت
طراحی وب سایت2020-11-04T08:25:14+00:00
دامنه

طراحی وب سایت

شرکت آسیانت چهارمحال مفتخر است , در زمینه اینترنت و وب یک دهه فعالیت دارد و با به کارگیری نیروهای متخصص در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیکی شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کند. در طراحی سایت به نکات زیر باید توجه شود:

1.کاربری سایت و اختصاص هاست مورد نیاز

2.طراحی

3.تولید محتوا

4.امنیت

5.سئو

1.کاربری سایت و اختصاص هاست مورد نیاز

در هنگام طراحی سایت باید نوع استفاده سایت مشخص شود. به طور مثال سایت مدنظر یک سایت خبری هست یا یک سایت فروشگاهی و مطابق با آن هاست خود را اختصاص میدهیم. برای درک بهتر این موضوع فرض میکنیم یک سایت خبری را میخواهیم در فضای مجازی راه اندازی کنیم و با فرض این که در روز  دو خبر بر روی سایت آپلود خواهد شد همراه با یک کلیپ یک دقیقه ای.

حالا تصور کنید حجم هر عکس 1 مگابایت و حجم کلیپ 300 مگابایت باشد , پس ما روزانه به فضای 302 مگابایت احتیاج داریم که در سال این حجم به 110 گیگابایت خواهد رسید. اکنون می توان بهترین هاست که مورد نیاز هست را انتخاب کرد.

برای مشاهده تعرفه های سایت کلیک کنید.

2.طراحی

خیلی مهم میباشد که در طراحی به چه المان هایی توجه شود , متخصصین ما در شرکت آسیانت چهارمحال با در نظر گرفتن روانشناسی رنگ ها , گرافیک و انیمیشن های به روز , کاربر پسند بودن , دسترسی آسان به منو ها و… کار طراحی خود را آغاز و پس از دو جلسه هماهنگی با مشتری و پیاده سازی نظر وی , کار طراحی را نهایی می کنند.

توجه داشته باشید که طراحی مسئله بسیار مهم و تخصصی هست که نیاز به برنامه نویسی قوی , آموزه های بازاریابی , روانشناسی کلمات و رنگ ها دارد و ما در شرکت آسیانت چهارمحال این بستر را برای متخصصین خود فراهم کرده ایم تا هر ماه در این جلسات که توسط اساتید مطرح در این زمینه فعالیت دارند حضور به عمل رسانده تا خدماتی متفاوت به مشتریان خود برسانیم.

3.تولید محتوا

بروز بودن و داشتن محتوا های شکیل و چشم نواز مسئله بعدی هست که باید به آن توجه ویژه ای شود.به طور مثال پوستر های یک سایت همیشه بهترین محصول را به صورت گرافیک به مشتریان نمایش میدهد و جلوه آن مشتریان زیادی را به سمت خود جلب خواهد کرد.

و یا در نوشتن متن باید به طول پاراگراف و فونت و نوع آن توجه کرد که باعث شود فردی که ان را مطالعه میکند احساس یک نواختی و خستگی نکند.

استفاده از تیتر های هیجانی هم میتواند فضای خاصی به محتوای صفحه اول وب سایت شما بدهد.

4.امنیت

4.1 هنگامی که یک وب سایت ایجاد میشود با مرور زمان در هر بستری که باشد چه خبری و یا چه فروشگاهی و… عضو های جدیدی در آن بوجود خواهد آمد.

4.2 از دسترس خارج شدن وب سایت شما امکان دارد برای شما ضرر مالی به همراه داشته باشد.

4.3 اگر سایت فروشگاهی باشید اطلاعات پرداختی مشتریان شما بسیار مهم خواهد بود.

موارد بالا نشان دهنده مهم بودن موضوع یعنی امنیت سایت میباشد که بخشی از آن به کد نویسی , بخشی از آن به ssl و بخشی به محل قرار گیری هاست شما در کدام دیتا سنتر مربوط می شود و البته مهم ترین آن نگهداری از رمز ها و کاربری های تعریف شده برای شما میباشد که باید از محرمانه ماندن آنها مطمئن شوید

5.سئو

به طور خلاصه و کلی هر آنچه که باعث میشود در موتور های جستجو مانند گوگل جز سریع ترین صفحاتی باشید که معرفی می شوید سئو نام گذاری میشود.

که به صورت ویژه کلیه کارهایی که در بالا توضیح مختصر داده شده را شامل میشود.

سئو مسئله بسیار مهمی میباشد که بسیاری از فروشگاه ها و شرکت ها سالانه برای بهبود آن میلیون ها تومان هزینه میکنند تا در سرچ های موتور های جستجو جز 10 تا سایت اول معرفی شوند.

طراحی وب سایت با زبان MVC

طراحی وب سایت با وردپرس